Šiandien  


Pažanga ir pasiekimai

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2018 m.

2018 m. balandžio - gegužės mėnesį Ragainės antrų, ketvirtų, šeštų ir aštuntų klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime (NMPP). Jie atliko Nacionalinio egzaminų centro parengtus diagnostinius bei standartizuotus testus. Antrokai rašė gimtosios (lietuvių) kalbos skaitymo ir rašymo bei matematikos diagnostinius testus. Ketvirtokai atliko gimtosios (lietuvių) kalbos skaitymo ir rašymo, matematikos bei pasaulio pažinimo testus, šeštokai - gimtosios (lietuvių) kalbos skaitymo ir rašymo bei matematikos, o aštuntokai - gimtosios (lietuvių) kalbos skaitymo ir rašymo, matematikos, socialinių mokslų bei gamtos mokslų testus.

Testų tikslas – sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą mokymosi pasiekimams, ugdymo kokybei ir vadybai gerinti. Su apibendrintais testų rezultatais buvo supažindinti visi mokytojai, tėvai - su individualiais kiekvieno mokinio testo rezultatais.

 

2 klasė (.pdf)

4 klasė (.pdf)

6 klasė (.pdf)

8 klasė (.pdf)


Mokinių asmeninė pažanga

Ragainės progimnazijos 1-8 klasių mokinių asmeninės pažangos stebėjimo, fiksavimo, analizės ir pagalbos teikimo modelis (.doc)  


Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas

Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašas (.doc)


 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre:190531756
Tilžės g. 85, Šiauliai LT 78113, +370 652 72300 ragainespm@splius.lt