Šiandien  

 

Organizuojami renginiai

 

Neformaliosios veiklos planas 2017 - 2018 m. m. (II pusmetis)


Eil. Nr.

Renginio pavadinimas

Data

Klasės

Vieta

Atsakingas

VASARIS
1. Pirmokų šimtadienio šventė „100 dienų, kai ragainiokas aš esu“. 02-09
17.00 val.
1 Aktų salė,
sporto salė
D. Gudaitienė,
D. Uržienė
2. Projekto „Augu skaitydamas“ laimėtojų apdovanojimai. 02-09
9.00val.
1-6 Aktų salė S. Vileikienė,
S. Statkienė,
A. Vasiliauskienė
3. Gimtosios kalbos puoselėjimo diena. 02-09
11.00 val.
1-8 Kabinetai S. Statkienė,
 A. Vasiliauskienė
4. Menų diena. 02-14
08.00 val.
5-8 Mokykla G. Sergejenkienė,
H. Ostašenkovas
5. Foto studija prie teminės sienelės „Lietuvai – 100“. 02 mėn. 1-8 Mokyklos
vestibiulis
I. Donielienė
A. Mikulienė
H. Ostašenkovas
6. Dailiojo rašto konkursas „Nors esi maža, bet esi didi“. 02-26 5-8 309 kab. A. Vasiliauskienė,
S. Statkienė
7. Bendruomenės diktanto konkursas „Čia Lietuva“. 02-27 5-8 310 kab. A. Vasiliauskienė,
S. Statkienė
8. Lietuvių kalbos draugystės viktorina „Gimtą kalbą mokėsi – bėdos neturėsi“. 02-28
13.30 val.
Miesto
mokyklų
5-8 kl.
mokiniai
Aktų salė A. Vasiliauskienė,
S. Statkienė
9. Inžinerinis šou „Inžinerinis traukinys“. 02- 26 L/d
priešmokyklinės
grupės
auklėtiniai
Kabinetai I. Donielienė,
A. Mikulienė,
L. Jurgelienė
10. Šiaulių miesto 2 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Žodžių pynė Lietuvai“. 02-27 Šiaulių
miesto
mokyklų
2 klasių
mokiniai
107,
108
kabinetai
N.Atstopienė
V.Lašienė
11. Jaunojo kūrėjo diena. 02-28 1-8 Mokykla I. Donielienė,
A. Mikulienė
KOVAS
12. Kaziuko mugė. 03-02 1-8 Mokykla G. Sergejenkienė
13. Kūrybinė akcija „100 gražiausių žodžių Lietuvai“. 03-05 1-4 Pradinių
klasių
kabinetai
N. Viktoravičienė
14. Renginys miesto mokyklų trečiokams „Vaikas kūrėjas". 03-07
12.00 val
3 Aktų salė L. Jurgelienė,
N. Viktoravičienę
15. Akcija „Apyrankė sau ir draugui“. 03
01-08
1-4 Mokykla G. Lauraitienė
16. Akcija „Širdy lietuvio gražiausios spalvos trys“. 03-09 1-8 Mokykla G. Sergejenkienė
17. Protų mūšis „Aš – Lietuvos pilietis“. 03-09
13.00 val.
5-8 Aktų salė L. Krasnickienė,
A. Avlašenkienė,
G. Girdvainis
18. Mokinių meninės kūrybinės raiškos popietė „Tau, mano gimtine, vardu Lietuva“. 03-13
12.00 val.
13.00 val.
 

1-4

5-8

Aktų salė K. Rakštytė,
G. Sergejenkienė
19. Poezijos skaitymo konkursas „Po posmą Lietuvai“. 03
01-13
1-4 Aktų salė G. Lauraitienė
20. Mokslo mėnuo. 03 mėn. 1-8 Mokykla D. Vaitkevičienė
21. Plakatų „Lietuvai – 100“ paroda. 03 mėn. 5-8 III
aukštas
H. Ostašenkovas
22. Vizualizacija „Gražiausi žodžiai Tėvynei“. 03 mėn. 5-8 II
aukštas
I. Donielienė
23. Žygis į Gulbino mišką. Partizanų bunkerio apžiūrėjimas, pokalbis apie Pasipriešinimo judėjimą ir dalyvius, jų vertybes. 03 mėn. 5-8 Žygis G. Girdvainis
24. Pi diena. 03-14 1-8 Mokykla I. Donielienė
25. Matematinės varžytuvės Ragainės taurei laimėti miesto mokyklų 3-4 klasių mokiniams. 03-15
12.00 val.
3-4 Aktų salė I. Donielienė
26. Renginių ciklas, skirtas Pasaulinei Žemės dienai. 03-20 1-8 Mokykloje,
mieste
A. Avlašenkienė
27. Gamtosauginio ugdymo diena. 03-20 1-8 Mokykla A. Avlašenkienė
28. Popietė „Pamokos kitaip“. 03
20-21
4 Mokykla G. Sergejenkienė
29. Visuotinė savaitė PRIEŠ PATYČIAS. 03
19-23
1-8 Mokykla G. Sergejenkienė,
J. Rimienė
30. Popietė „Velykų belaukiant“. 03-29 1-4 Aktų salė A. Bagušytė,
R. Vaičaitienė
BALANDIS
31. Konferencija pradinių klasių mokiniams ir mokytojams „Mažieji tyrėjai“. 04- 18 1-8 Aktų salė N. Viktoravičienė
32. Mokslo mėnuo. 04 mėn. 1-8 Mokykla I. Donielienė
33. Žemės mėnesio renginiai. 04 mėn. 1-8 Mokykla A. Avlašenkienė
34. Naktis mokykloje 04-13 1-8 Mokykla G. Sergejenkienė
35. Patyriminio ugdymo (STEAM) diena. 04-19 1-8 Mokykla I. Donielienė
36. Sporto diena. 04-27 1-8 Mokykla L. Valiulienė
GEGUŽĖ
37. Savanorystės projektas „Mano žalioji palangė" (augalų daigų mugė, kurioje surinktos lėšos bus skirtos gyvūnų globos namams). 05 mėn. 5-8 Mokykla A. Avlašenkienė
38. Tiksliųjų mokslų projektų diena. 05-17 1-8 Mokykla I. Donielienė
39. Šventė „Ragainės saulutės 2018“. 05-23
18.00 val.
1-8 Aktų salė G. Sergejenkienė
V.Staševičiūtė
40. Ekskursija aktyviausiems mokyklos mokiniams. 05-25 1-8   G. Sergejenkienė
41. Ketvirtokų atsisveikinimo su pradine mokykla šventė. 05-30
17 val.
4 Aktų salė N. Viktoravičienė,
G. Lauraitienė
42. Inžinerinių projektų pristatymo diena. 05- 29 1-4 Aktų salė I. Donielienė
43. Turizmo dienos. 05-31 1-4 Išvykos Pradinių kl.
mokytojai
BIRŽELIS
44. Popietė, skirta pasaulinei mezgimo viešumoje dienai „Siūlų keliais į vaikystės pievą“ (inžineriniai tekstilės konstravimo sprendimai). 06 mėn. 5-8 Vestibiulis A. Mikulienė,
I. Donielienė
45. Inžinerinių projektų pristatymo diena. 06- 12 6-8 Mokykla I. Donielienė
46. Turizmo dienos. 06-15 6-8 Mokykla Klasių
vadovai
47. Aštuntokų atsisveikinimo su mokykla šventė. 06-14
18.00 val.
1-8 Aktų salė A.Vasiliauskienė
A. Avlašenkienė

 

KULTŪRINĖS, PAŽINTINĖS VEIKLOS DIENOS:

 

2017 m. rugsėjo 7 d. – ugdymo karjerai diena, 1-8 klasės;
2017 m. rugsėjo 26 d. – „Sporto diena“, 1-8 klasės;
2017 m. spalio 25 d. – „Konstruotojo diena“, 1-8 klasės;
2017 m. lapkričio 16 d. – tolerancijos ugdymo diena, 1-8 klasės;
2017 m. lapkričio 27 d. – „Tyrėjo diena“, 1-8 klasės;
2018 m. sausio 26 d. – „Menų diena“, 1-8 klasės;
2018 m. vasario 9 d. – gimtosios kalbos puoselėjimo diena, 1-8 klasės;
2018 m. vasario 28 d. – „Jaunojo kūrėjo diena“, 1-8 klasės;
2018 m. kovo 14 d. – „Pi diena“, 1-8 klasės;
2018 m. kovo 20 d. - gamtosauginio ugdymo diena, 1-8 klasės;
2018 m. balandžio 19 d. – patyriminio ugdymo (STEAM) diena, 1-8 klasės;
2018 m. balandžio 27 d. – „Sporto diena“, 1-8 klasės;
2018 m. gegužės 31 d. – „Turizmo diena“, 1-4 klasės;
2018 m. birželio 15 d. – „Turizmo diena“, 5-8 klasės.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir popamokinei veiklai Gintarė Sergejenkienė

Tel. 867003514

El. paštas gintare68@gmail.com

 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre:190531756
Tilžės g. 85, Šiauliai LT 78113, +370 652 72300 ragainespm@splius.lt