Šiandien  

 

Renginių nuotraukos 2017-2018 m.m.

 

I pusmetis


Ragainės progimnazija „Šiaulių dienose“

Ragainės progimnazija kartu su kitomis miesto mokyklomis dalyvavo Šiaulių dienų atidarymo šventėje.

nuotraukos


Karjeros diena

Na ką gi... PRASIDĖJO :) Šiandien domimės karjeros galimybėmis - nuo ankstyvo ryto 6a klasė šturmuoja Lietuvos geležinkelį.

5a klasė lankėsi dviračių gamykloje "Baltik vairas". Mokiniai iš arti pamatė, nuo ko yra pradedamas gaminti dviratis, kaip dažomos jo detalės.

7a klasės mokiniai apsilankė Šiaulių televizijoje. Čia jie susipažino su televizijos užkulisiais, apžiūrėjo montavimo, diktorių, televizijos laidų vedėjų studijas.

Karjeros dieną 5b klasės mokiniai lankėsi Šiaulių m. „Saulės" bibliotekoje Komiksų centre.

nuotraukos


Rugsėjo 1-osios šventė Ragainės progimnazijoje

Nespėjus daugiau ar mažiau pasidžiaugti gan lietinga vasara, šiek tiek mažiau lietinga Rugsėjo 1-oji vėl sukvietė moksleivius į mokyklas. Pasipuošę, pilnais glėbiais gėlių į Ragainės progimnazijos kiemą sugužėjo ir „ragainiokai" bei jų tėveliai.
Į susirinkusius mokinius kreipėsi ir su naujais mokslo metais pasveikino mokyklos direktore D. Vitkuvienė. Sveikinimo žodžius tarė Šiaulių miesto tarybos narys A. Šedžius, ŠUG ir Lieporių gimnazijų atstovai. Po oficialiosios dalies visi norintys galėjo sudalyvauti fotosesijoje, kuriai vietą paruošė ir dekoratyviniais rudeniniais elementais papuošė technologijų mokytoja A. Mikulienė. Už tai jai AČIŪ!

nuotraukos

nuotraukos

 

Renginių nuotraukos 2016-2017 m.m.

 


 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre:190531756
Tilžės g. 85, Šiauliai LT 78113, +370 652 72300 ragainespm@splius.lt