Šiandien  

 

Renginių nuotraukos 2018-2019 m.m.

 

I pusmetis


Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?"

Vokiečių kalba yra viena iš tarptautinio bendravimo kalbų, kurios galima mokytis ir Ragainės progimnazijoje. Per kalbą sužinome apie tos šalies žmones, jų papročius. Plačiau susipažinti su vokiečių kalba ir kultūra padeda progimnazijoje organizuojami renginiai. Šiuo metu mokykloje vyksta vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“ Tai puiki galimybė susipažinti su vokiečių kalba. Mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbą, papuošė kabinetų duris vokiškais žodžiais, kurie susiję su tuo mokomuoju dalyku. Taip norėta atkreipti kitų mokinių dėmesį į vokiečių kalbą. Visą savaitę per pertraukas skamba vokiška muzika, mokiniai gilina vokiečių kalbos žinias. „Kalba- tai miestas, kurio statybai kiekvienas žmogus, gyvendamas žemėje, atneša savo akmenį". (R. V. Emersonas)

nuotraukos


Šmėklinės Ragainėje

Iš moliūgų gaminama ne tik sriuba... Piešti galima ne tik ant popieriaus ar sienos... Veiksmas VYKSTA

nuotraukos


Konstruotojo diena Ragainėje

Konstravimas - kruoštumo reikalaujantis darbas. Tuo įsitikinio mokiniai iš popieriaus pagal iškarpas konstruodami burbulus. Bet kiek džiaugsmo, kai pavyksta iš daug smulkių detalių sudėti dailų burbulą! Šitie gražūs burbulai dar džiugins visus, kai į mokyklą atkeliaus Kalėdos.

nuotraukos


Sveikatingumo diena Ragainės progimnazijoje

Sveikatingumo dieną Ragainės progimnazijoje mokiniai išklausė Visuomenės sveikatos centro specialistės paskaitos apie sveiką mitybą, dalyvavo mankštos pamokėlėse, po to kartu su klasės draugais gamino ir ragavo salotas, ruošė vaisių ir daržovių kokteilius.

nuotraukos


Tarptautinė Mokytojų diena Ragainėje

Tarptautinės Mokytojų dienos proga Ragainės progimnazijos mokytojai buvo pakviesti į sveikinimų koncertą. Nepasveikinto neliko nei vieno mokytojo - visiems buvo skirti personalizuoti nuotaikingi sveikinimai.
Dėkojame dramos būrelio „Po kauke“ aktoriams ir vadovei Svetlanai Viluskienei.

nuotraukos


Ragainės progimnazijos moksleiviai dalyvavo žygyje „Atrask šimtmečio paveldą Šiauliuose"

Tęsiantis Judumo savaitei Šiauliuose, Ragainės progimnazijos moksleiviai dalyvavo Turizmo ir informacijos centro organizuotame žygyje „Atrask šimtmečio paveldą Šiauliuose". Užsiregistravo 11 komandų. Ragainės progimnaziją atstovavo dvi komandos - „Raganitos" bei „Iš lempos". Dalyviams buvo išdalyti lapai su juose pavaizduotais pastatų fragmentais. Komandos turėjo surasti tuos pastatus ir jų fone nusifotografuoti. Pirmųjų trijų komandų laukė ekskursija į „Rūtos" saldainių fabriką. Likusios komandos gavo saldžiuosius prizus.

nuotraukos


Sporto diena Ragainėje

Kasmet Europoje rugsėjo 16-22 dienomis minima didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Šia kampanija siekiama paskatinti išbandyti įvairias susisiekimo automobiliais alternatyvas. 2018 metų judumo savaitės šūkis- „Pasirink ir judėk". Mūsų mokyklos aštuntokai ir septintokai dalyvavo pėsčiųjų žygyje su gide aplink Talkšos ežerą. Mokiniai sėkmingai įveikė 9 km. trasą .

nuotraukos


Būrelių mugė

Dar vis tebegalvojantys, ką veikti po pamokų, pasidairę po Būrelių mugę, tikrai galėjo išsirinkti. Siūlomos veiklos ir menus mėgstantiems (dailės, floristikos, teatro, šokio, muzikos būreliai), ir sportuoti norintiems (sportinių žaidimų, irklavimo būreliai), ir inžinerija besidomintiems (kompiuterinių technologijų, modeliavimo, konstravimo būreliai). Telieka pasirinkti veiklas pagal savo pomėgius ir po pamokų prasmingai leisti laiką su bendraminčiais bei išmokti naujų dalykų.

nuotraukos


Šiaulių dienų 782 šventinė eisena

Spalvingoje šventinėje Šiaulių miesto 782 gimtadienio eisenoje „Ateitis mūsų“ dalyvavo ir Ragainės progimnazijos mokiniai bei mokytojai.

nuotraukos


Rugsėjo 1-osios šventė Ragainės progimnazijoje

Nespėjus daugiau ar mažiau pasidžiaugti gan lietinga vasara, šiek tiek mažiau lietinga Rugsėjo 1-oji vėl sukvietė moksleivius į mokyklas. Pasipuošę, pilnais glėbiais gėlių į Ragainės progimnazijos kiemą sugužėjo ir „ragainiokai" bei jų tėveliai.
Į susirinkusius mokinius kreipėsi ir su naujais mokslo metais pasveikino mokyklos direktore D. Vitkuvienė. Sveikinimo žodžius tarė Šiaulių miesto tarybos narys A. Šedžius, ŠUG ir Lieporių gimnazijų atstovai. Po oficialiosios dalies visi norintys galėjo sudalyvauti fotosesijoje, kuriai vietą paruošė ir dekoratyviniais rudeniniais elementais papuošė technologijų mokytoja A. Mikulienė. Už tai jai AČIŪ!

nuotraukos

nuotraukos

 

Renginių nuotraukos 2017-2018 m.m.

 


 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre:190531756
Tilžės g. 85, Šiauliai LT 78113, +370 652 72300 ragainespm@splius.lt