Šiandien  

 

Renginių nuotraukos 2018-2019 m.m.

 

I pusmetis


Būrelių mugė

Dar vis tebegalvojantys, ką veikti po pamokų, pasidairę po Būrelių mugę, tikrai galėjo išsirinkti. Siūlomos veiklos ir menus mėgstantiems (dailės, floristikos, teatro, šokio, muzikos būreliai), ir sportuoti norintiems (sportinių žaidimų, irklavimo būreliai), ir inžinerija besidomintiems (kompiuterinių technologijų, modeliavimo, konstravimo būreliai). Telieka pasirinkti veiklas pagal savo pomėgius ir po pamokų prasmingai leisti laiką su bendraminčiais bei išmokti naujų dalykų.

nuotraukos


Šiaulių dienų 782 šventinė eisena

Spalvingoje šventinėje Šiaulių miesto 782 gimtadienio eisenoje „Ateitis mūsų“ dalyvavo ir Ragainės progimnazijos mokiniai bei mokytojai.

nuotraukos


Rugsėjo 1-osios šventė Ragainės progimnazijoje

Nespėjus daugiau ar mažiau pasidžiaugti gan lietinga vasara, šiek tiek mažiau lietinga Rugsėjo 1-oji vėl sukvietė moksleivius į mokyklas. Pasipuošę, pilnais glėbiais gėlių į Ragainės progimnazijos kiemą sugužėjo ir „ragainiokai" bei jų tėveliai.
Į susirinkusius mokinius kreipėsi ir su naujais mokslo metais pasveikino mokyklos direktore D. Vitkuvienė. Sveikinimo žodžius tarė Šiaulių miesto tarybos narys A. Šedžius, ŠUG ir Lieporių gimnazijų atstovai. Po oficialiosios dalies visi norintys galėjo sudalyvauti fotosesijoje, kuriai vietą paruošė ir dekoratyviniais rudeniniais elementais papuošė technologijų mokytoja A. Mikulienė. Už tai jai AČIŪ!

nuotraukos

nuotraukos

 

Renginių nuotraukos 2017-2018 m.m.

 


 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre:190531756
Tilžės g. 85, Šiauliai LT 78113, +370 652 72300 ragainespm@splius.lt