Šiandien  

 

Inžinerija - renginiai

 

2017-2018 m.m.


Tyrėjo diena

Lapkričio 27 dieną Ragainės progimnazijoje vyko Tyrėjo diena.Vyresnieji moksleiviai lankėsi kitose miesto ugdymo įstaigose, o mažieji jų kolegos liko mokykloje.Čia vaikai padedami mokytojų atliko įvairius bandymus bei juos aprašė.

Patiems pasigaminti Kalėdoms žaisliuką iš baltojo molio tikrai pavyksta:) (ypač kai moko vyresnieji draugai - Šiaulių universiteto gimnazija (ŠUG) mokiniai. Iš tešlos išsikirpti snaigių ir jas išvirus padekoruoti balta tarsi sniegas cukraus pudra - ne tik įdomu, bet ir labai smagu ir tikrai skanu;)

nuotraukos

nuotraukos


Konstruotojo diena

Jau trečią kartą mokykloje organizuota Konstruotojo diena. Šią dieną visas dėmesys skiriamas svarbiai inžinerinei veiklai-konstravimui. Renkamės tinkamas konstrukcines medžiagas, priemones, prietaisus ir imamės veiklos kūrybinėse dirbtuvėse. Šiais metais dienos veikla skiriama atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui. Kas yra Lietuva? Tai miestai ir kaimai, miškai ir laukai, upės ir ežerai, žmonės, spalvos, tradicijos, kalba ir daugybė kitų dalykų. Kiekvienas mokyklos mokinys konstravo erdvinius kūnus ir kūrė unikalų jų dizainą. Kubeliuose, piramidėse, stačiakampiuose gretasieniuose atsirado kiekvieno Ragainės progimnazijos mokinio matoma Lietuva. O sukonstruotos detalės galiausiai susijungė į didžiulę spalvotą valstybę.

nuotraukos


 

Inžineriniai renginiai 2016-2017 m.m.

 


 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Biudžetinė įstaiga, kodas juridinių asmenų registre:190531756
Tilžės g. 85, Šiauliai LT 78113, +370 652 72300 ragainespm@splius.lt