2016-2017 m.m.


Projektų diena

Gegužės 22-ioji Ragainės progimnazijoje – inžinerinių projektų diena.

nuotraukos

nuotraukos


Kryžiažodžiai

Jums patinka spręsti kryžiažodžius? Popierinius ar elektroninius? Šiuolaikinis mokinys, "draugaujantis" su informacinėmis technologijomis, mieliau renkasi elektroninį. Todėl Ragainės progimnazijos septintokai Benas P., Arijus Ž., Orestas P., Tomas P., Kornelijus Ž., Evelina D., Eimantas R., Lukas N. ir Vytas S. kūrė elektroninius istorijos kryžiažodžius, naudodami Hot Potatoes kompiuterinę programą ir Inžinerinių projektų pristatymo dieną pakvietė pageidaujančius pabandyti juos išspręsti. Elektroniniais kryžiažodžiais susidomėjo ne tik klasės draugai, bet ir pradinukai ir net į istorijos kabinetą užėję mokytojai. Tai geras būdas mokytis istorijos ir lavinti savo smegenis.

nuotraukos


Inžineriniame projekte gimęs mokyklos herbas.

Ragainės progimnazijos Projektų dienai trys šaunios penktokės- Izabelė Domeikytė, Kamilė Nosumaitė ir Emilija Radzevičiūtė iš spalvotų šiaudelių gamino mokyklos herbą. Darbui vadovavo dailės ir technologijų mokytojas H. Ostašenkovas. Mergaičių laukė didžiulis darbas-sukarpyti galybę šiaudelių, po to per kepimo popierių juos lyginti lygintuvu, o gautą išsilydžiusią masę sukarpyti gabalėliais. Po to iš tų gabalėlių sudėlioti galutinį vaizdą. Mergaitės dirbo su didžiuliu užsidegimu, vos ištaikydamos laisvą valandėlę nubėgti pavalgyti. Matydami tokį įkarštį nesusilaikė ir mažieji ,,menukai“. Atėjusios į dailės būrelį mergaitės metė į šalį dažus bei teptukus ir šokosi padėti! Taip jungtinių pajėgų pastangų dėka, buvo gautas norimas rezultatas-Ragainės progimnazijos herbas iš spalvotų šiaudelių.

nuotraukos


Inžinerijos projektai startuoja!

Ragainės progimnazijoje startuoja inžinerijos projektai. Nuo pirmadienio mažieji inžinieriai išvyksta pas mažuosius draugus į Šiaulių darželius. Jaudinamės, nekantriai laukiame ir tikimės, kad patiks.

 


Projektinių darbų rengimo nuostatai ir temos

 

Inžinerinių projektinių darbų rengimo nuostatai (.doc)

 

Inžinerinių projektinių darbų temos 2016 - 2017 m.m. (.doc)